Product Big image
104,00 € 39,00 €

Jaкна Маngo

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:418
  • Бренд:MANGO


Достапен е во следните бои:
  • Една боја (види слика)

Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: 63% памук, 37% полиамид
Препорака за перење/одржување: Перење на 30 ° C
Потекло на производот: Германија

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена