Product Big image
84,50 € 77,00 €

Тренерки PUMA

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:430
  • Бренд:PUMA


Достапен е во следните бои:
  • Една боја (види слика)

Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: 100% полиестер
Препорака за перење/одржување: Перење на 30 ° C
Потекло на производот: Германија

Нашиот модел е 188 см и носи димензии M
Должина на ракав: 67 cm во големина M
Должина на внатрешната страна на ногавицата: 81 cm во големина M
Должина на надворешната страна на ногавицата: 105 cm во големина M
Целосна должина: 70 cm во големина M

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена