Product Big image
39,00 €

Блуза BENETTON

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:441
  • Бренд:BENETTON

Погледнете повеќе блузи од брендот BENETTON на следниот ЛИНК.


Достапен е во следните бои:
(Кликнете врз квдартчето за да ја изберете бојата)
Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: 100% памук
Препорака за перење/одржување: Перење на 40 ° C
Потекло на производот: Германија

Нашиот модел е 187 см и носи димензии M
Должина на ракав: 69 cm во големина M
Целосна должина: 71 cm во големина M

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена