Product Big image
111,80 € 59,00 €

Јакна John Devin

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:442
  • Бренд:John Devin

Погледни повеќе јакни од брендот John Devin на следниот ЛИНК.


Достапен е во следните бои:
  • Една боја (види слика)

Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: 71% вискоза, 16% полиестер, 8% памук, 5% метализиран влакна
Потекло на производот: Германија

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена