Product Big image
49,40 €

Чевли ANNA FIELD

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:428
  • Бренд:ANNA FIELD


Достапен е во следните бои:
(Кликнете врз квдартчето за да ја изберете бојата)
Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: текстил
Потекло на производот: Германија

Висина на пета: 10,5 cm во големина 37

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена