Product Big image
64,94 €

Фустан NEW LOOK

Контактирајте не’!
Испратете порака со линк до саканиот производ и за 24 часа ќе ви одговориме дали можеме производот да го обезбедиме лично за Вас.
Испрати порака

Побарајте сличен продукт преку опцијата ЛИЧЕН ШОПИНГ!
Купувајте онлајн во Германија

  • Достапност: Продадено
  • Шифра на продуктот:432
  • Бренд:NEW LOOK

Погледнете повеќе фустани од брендот NEW LOOK на следниот ЛИНК.

 


Достапен е во следните бои:
  • Една боја (види слика)

Избери Големина:
Состав на материјалот на производот: 95% полиестер, 5% еластин
Препорака за перење/одржување: Перење на 40 ° C
Потекло на производот: Германија

Нашиот модел е 181 см и носи големина 36
Должина: 147 cm во големина 36

Ако ви требаат повеќе детали за производот обратите ни се преку е-маил

Нема видео


*Ако не сте задоволни од нарачаниот производ истиот можете да го вратите во рок од 5 дена